RU
05.06.2013, 16:08

Рекордна повінь у Німеччині: у містах немає сухого місця

Рекордна повінь у Німеччині: у містах немає сухого місцяРекордна повінь у Німеччині: у містах немає сухого місцяРекордна повінь у Німеччині: у містах немає сухого місцяРекордна повінь у Німеччині: у містах немає сухого місцяРекордна повінь у Німеччині: у містах немає сухого місцяРекордна повінь у Німеччині: у містах немає сухого місцяРекордна повінь у Німеччині: у містах немає сухого місцяРекордна повінь у Німеччині: у містах немає сухого місця
Все більше земель у Німеччині йдуть під воду. Близько 600 людей були евакуйовані в Дрездені через велику воду, яка стрімко прибуває. У деяких районах Німеччини настільки масштабна повінь спостерігається вперше за кілька століть.

Причиною повені стали затяжні дощі, які йшли всю весну і привели до перенасичення грунту вологою. У федеральних землях Німеччини Саксонія-Ангальт, Саксонія, Тюрінгія і Баварія рятувальники, військові та добровольці продовжують боротьбу з повенями. Через постійне зростання рівня води в Ельбі стихія загрожує землям Бранденбург і Мекленбург-Передня Померанія.

Багато залізничних маршрутів на півдні країни заблоковані. Громадянам, чиї поїзди були скасовані, пропонують здати квитки і отримати гроші за них у повному обсязі. Як мінімум, до четверга залишиться закритим автобан, що з'єднує Мюнхен і австрійський Зальцбург. У східних регіонах країни через сильні повені без електрики залишилися не менше 14 тисяч осіб.

Вже третій день епіцентром стихії залишається баварське місто Пассау, що стоїть одразу на трьох річках - Дунаї, Інні та Ільці. Рівень води в них досяг рекордної позначки в 12,7 метра.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне