RU
08.10.2013, 09:43

Протест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банків

Протест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банківПротест педагогів в Бразилії закінчився грабежами банків
У Бразилії акція протесту вчителів завершилася зіткненнями з поліцією на вулицях Ріо-де-Жанейро і Сан-Паулу. У центрі Ріо-де-Жанейро на мирний марш вийшли понад 10 тисяч осіб.

Педагоги вимагали підвищення зарплати. Спочатку демонстрація була мирною, однак з настанням сутінок деякі учасники почали поводитися агресивно. Незабаром в будівлі поліцейських ділянок полетіли пляшки із запальною сумішшю. Правоохоронці були змушені застосувати у відповідь сльозогінний газ. При цьому в Сан-Паулу демонстранти пограбували кілька відділень банків.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: сутички
Популярне