RU
06.08.2013, 11:39

Пожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюють

Пожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюютьПожежі в Греції: вогонь знищує будинку, людей евакуюють
У результаті лісових пожеж в околицях міста Марафон, який знаходиться в 50 км від столиці Греції, згоріли півтора десятка будинків. В даний час вогонь підбирається до Афін, з приміських будинків йде евакуація людей. Пожежні намагаються не допустити поширення вогню на прилеглий заповідник з археологічними пам'ятками, але завдання ускладнюється сильним вітром і спекою.

Причини пожежі називаються різні. За однією версією, вогонь спалахнув внаслідок ДТП - джип портової служби врізався в стовп лінії електропередач, який від удару загорівся. Відповідно до іншої, винними називають директора одного з місцевих супермаркетів і двох робочих, які з необережності влаштували пожежу в майстерні.

В операції беруть участь десятки пожежних машин, літаки і вертольоти.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне