RU
03.06.2013, 09:34

Повені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхи

Повені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхиПовені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхиПовені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхиПовені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхиПовені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхиПовені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхиПовені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхиПовені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхиПовені в містах Німеччини: вода вже затопила перші поверхи
Через сильні дощі в Німеччині вода в річці Дунай у ряді міст вийшла з берегів. У владі негоди опинилася федеральна земля Баварія, в районі Боденського озера може випасти до 120 літрів опадів на квадратний метр. Рівень води в місцевому місті Пассау, який стоїть на трьох річках - Дунаї, Інні та Ільці - піднявся до семи з половиною метрів, що на три метри більше норми. Затоплено шосе і сільськогосподарські угіддя.

Напруженою залишається обстановка і в інших регіонах федеративної республіки. Вже припинено судноплавство по Рейну на його відрізку, що проходить по території федеральної землі Рейнланд-Пфальц. Готуються до евакуації жителі невеликого населеного пункту Зербітц в 40 км від саксонського Лейпцига, де через підйом рівня води в річці Плайсе може статися прорив дамби. У повній готовності знаходяться рятувальні служби міст Хемнітц і Гера.

Фото: ЕРА.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне