RU
22.08.2013, 11:58

Повінь в Росії: рівень води в Амурі перевищив сім метрів

Повінь в Росії: рівень води в Амурі перевищив сім метрівПовінь в Росії: рівень води в Амурі перевищив сім метрівПовінь в Росії: рівень води в Амурі перевищив сім метрівПовінь в Росії: рівень води в Амурі перевищив сім метрівПовінь в Росії: рівень води в Амурі перевищив сім метрівПовінь в Росії: рівень води в Амурі перевищив сім метрівПовінь в Росії: рівень води в Амурі перевищив сім метрівПовінь в Росії: рівень води в Амурі перевищив сім метрів
У Росії рівень води в річці Амур піднявся вище 7 метрів. До критичного рівня ще метр. У Хабаровську вже почалася евакуація мешканців 11 багатоквартирних будинків, в яких проживають близько 850 осіб.

За словами місцевої влади, масова евакуація жителів Хабаровська почнеться у разі досягнення рівня води позначки в 7,8 метра. При цьому пік повені ще не пройдений. У МНС Росії кажуть, що в найближчі вихідні вода може піднятися ще на 25-75 см.

Повінь на Далекому Сході і Приамур'ї в цьому році набула загрозливих масштабів - вода вже захопила понад мільйон квадратних кілометрів. У зоні підтоплення - десятки населених пунктів.

Фото: mchs.gov.ru

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне