RU
29.12.2014, 11:59

Повінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у воді

Повінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у водіПовінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у водіПовінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у водіПовінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у водіПовінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у водіПовінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у водіПовінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у водіПовінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у водіПовінь в Малайзії: люди пересуваються по пояс у воді
На Південному Сході Азії тривають двотижневі проливні дощі, що викликали сильне стихійне лихо. Найнебезпечніша ситуація зберігається в малайзійському штаті Келантан, де за останні кілька годин кількість евакуйованих жителів зросла на 30 тис. І вже перевищила 151 тис. чоловік.

Через сильні повені на півночі і сході Малайзії понад 220 тисяч людей залишили свої будинки. У сусідньому Келантані штаті Паханг більше тридцяти тисяч чоловік також були змушені залишити домівки і шукати притулку в тимчасових таборах. Непроста ситуація продовжує зберігатися і в штатах Перак і Тренгану.

Фото: ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне