RU
05.08.2013, 12:06

Повінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблих

Повінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблихПовінь накрила Пакистан, Афганістан і Судан: десятки загиблих
Більше сотні людей загинули в Пакистані і Афганістані від повені, викликаної мусонними зливами. Близько 5000 будинків було знищено на минулих вихідних в результаті розливу Нілу в Судані, де також пройшли сильні дощі.

У Пакистані жертвами стихії стали щонайменше 50 людей, найбільше постраждало найбільше місто країни Карачі, а також провінції Хайбер-Пахтунхва, Пенджаб і Белуджистан. Більшість людей загинули від ударів струмом або обвалення дахів. Життя близько 60 осіб забрала негода в сусідньому Афганістані. Очікується, що в найближчі два дні дощі не припиняться.

На африканському континенті тисячі людей залишилися без даху над головою внаслідок розливу Нілу неподалік від столиці Судану Хартума. Люди відрізані водою від цивілізації і позбавлені доступу до питної води.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне