RU
21.08.2013, 10:11

Повінь на Філіппінах: люди ходять по шию у воді

Повінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у водіПовінь на Філіппінах: люди ходять по шию у воді

Безперервні проливні дощі на Філіппінах затоплюють все нові міста. Велика вода дісталася вже і до столиці острівної держави - ​​Маніли.

У деяких містах рівень води сягає двох метрів. Людям доводиться перебиратися по вулицях по шию у воді або вплав. Жертвами стихії стали, щонайменше, семеро осіб. Ще кілька зникли безвісти. У багатьох регіонах не працюють держустанови, школи, а також відключено електрику і не ходить громадський транспорт.

Фото: ЕРА.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне