RU
01.06.2013, 09:33

Потужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людина

Потужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людинаПотужний ураган в Одесі: місто завалено деревами, загинула людина
Минулої ночі на Одесу обрушився потужний ураган. Шквальний вітер, який супроводжувався зливою і градом, повалив десятки дерев, вибив вікна в квартирах і перевернув кіоски.

У місті багато привалених гілками автомобілів. Є одна жертва - на чоловіка впало дерево. Ще п'ять осіб отримали травми. Також сильно постраждали місцеві пляжі.

Варто відзначити, що напередодні урагану в Одесі ані Головне управління ДНС в Одеській області, ні Державна служба з надзвичайних ситуацій не попереджували про ускладнення погодних умов на півдні України. І тільки сьогодні вранці, о 09:15, прес-служба ДНС опублікувала повідомлення, що 1 червня на території України очікуються грози, в окремих районах - град та шквали вітру 17-22 м, у південній частині та центральних областях - місцями 25 -30 м, можливі сильні зливи.

На сайті Укргідрометцентру вчора о 13:00 було повідомлення, що 1 червня в Україні очікуються грози, в окремих районах град та шквали 17-22 м, у південній частині та центральних областях місцями 25-30 м/с.

Фото: dumskaya.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне