RU
17.05.2013, 09:35

Потужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машини

Потужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машиниПотужний торнадо в США: вітер піднімав у повітря машини
У США на північ штату Техас обрушився найпотужніший руйнівний торнадо, який супроводжувався великим градом. В результаті розгулу стихії загинули шестеро людей, ще семеро зникли без вісті. Близько 40 людей отримали травми.

Торнадо зруйнував більше 110 житлових будинків, повалив сотні дерев, пошкодив десятки кілометрів ліній електропередач. Сила вітру досягала такої сили, що автомобілі разом з їх пасажирами злітали в повітря.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: