RU
11.07.2012, 14:27

Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)

Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)Потоп в Одесі: плаваючі автомобілі та зламані дерева (фото)
Сьогодні в Одесі пройшла сильна злива, що перетворила вулиці міста в вируючі потоки. Як повідомляє Думская.net, частина житлового масиву Таїрова, центр міста, а також Балківська і Пересип залиті водою. Автомобілі практично пливуть по заповненій водою вулицях. Також рух автотранспорту ускладнюється тим, що в деяких місцях від сильного вітру проїжджа частина завалена масивними гілками. Рівень води місцями доходить до півметра, в окремих районах йде град, за словами очевидців, розміром з волоський горіх.

Нагадаємо, подібне стихійне лихо Одеса пережила в кінці травня - тоді сильний дощ паралізував рух транспорту, вулиці міста пішли під воду.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне