RU
18.07.2018, 17:43

Погром ромів: С14 закидали поліцію, кажуть - речові докази

Погром ромів: С14 закидали поліцію, кажуть - речові доказиПогром ромів: С14 закидали поліцію, кажуть - речові доказиПогром ромів: С14 закидали поліцію, кажуть - речові доказиПогром ромів: С14 закидали поліцію, кажуть - речові докази

Представники радикальної організації С14 розкидали біля входу в Голосіївське управління поліції Києва сміття з Лисої гори, де було скоєно напад на табір ромів. Про це повідомляється на сторінці С14 в Facebook.

Таким чином вони висловлювали протест в зв'язку з порушенням кримінальної справи проти координатора С14 Сергія Мазура, якого підозрюють в погромі табору ромів.

"Це нові речові докази для слідака-фабриканта Зарудного, які благоустрій вже третій місяць не може вивезти. Дуже символічно вийшло. Сміття і головна "урна "району", - йдеться в їх заяві.

За словами представників С14, слідчий цього управління на прізвище Зарудний фальсифікує справу проти координатора Мазура. Вони запевняють, що табір ромів розгромили поліцейські в цивільному одязі.

Сьогодні, 17 липня, підозрюваного в погромі табори ромів на Лисій горі в Голосіївському районі Києва, координатора праворадикальної організації С14 Сергія Мазура взяли під цілодобовий домашній арешт на два місяці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне