RU
09.01.2013, 11:18

Під Миколаєвом перекинувся автобус, постраждали 19 людей

Під Миколаєвом перекинувся автобус, постраждали 19 людейПід Миколаєвом перекинувся автобус, постраждали 19 людейПід Миколаєвом перекинувся автобус, постраждали 19 людей
Як повідомляє Державтоінспекція Миколаївської області, на 184 км автодороги Ульянівка-Миколаїв сталася дорожньо-транспортна за участю рейсового автобуса в результаті якого 19 пасажирів, серед яких троє неповнолітніх, отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Водій автобуса БАЗ на ділянці автодороги позначеній дорожнім знаком "Крутий спуск" не вибрав безпечну швидкість руху, не врахував дорожні умови, не впорався з керуванням та допустив з'їзд автобуса в лівий по ходу руху кювет, де перекинувся.

У момент аварії в салоні автобуса перебувало 37 пасажирів, не дивлячись на те, що згідно з технічними характеристиками транспортного засобу місць для сидіння всього 30. Це свідчить про те, що водій порушив правила перевезення пасажирів. За словами постраждалих, водій автобуса, під час руху неодноразово відволікався від керування, здійснював розмови з самими пасажирами і розмовляв по мобільному телефону, - повідомляють у ДАІ.

Крім того, при перевірці шляхового листа даного водія, який працює в приватному підприємстві ПІК, було встановлено, що мають факти виправлення дати проходження передрейсового медичного огляду та контролю технічного стану транспортного засобу - 7 січня було виправлено на 8 січня. Як повідомляє Державтоінспекція Миколаївської області, на 184 км автодороги Ульянівка-Миколаїв сталася дорожньо-транспортна за участю рейсового автобуса в результаті якого 19 пасажирів, серед яких троє неповнолітніх, отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Водій автобуса БАЗ на ділянці автодороги позначеній дорожнім знаком "Крутий спуск" не вибрав безпечну швидкість руху, не врахував дорожні умови, не впорався з керуванням та допустив з'їзд автобуса в лівий по ходу руху кювет, де перекинувся.

У момент аварії в салоні автобуса перебувало 37 пасажирів, не дивлячись на те, що згідно з  технічними характеристиками транспортного засобу місць для сидіння всього 30. Це свідчить про те, що водій порушив правила перевезення пасажирів. За словами постраждалих, водій автобуса, під час руху неодноразово відволікався від керування, здійснював розмови з самими пасажирами і розмовляв по мобільному телефону, - повідомляють у ДАІ.

Крім того, при перевірці шляхового листа даного водія, який працює в приватному підприємстві ПІК, було встановлено, що мають факти виправлення дати проходження передрейсового медичного огляду та контролю технічного стану транспортного засобу - 7 січня було виправлено на 8 січня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: дтп
Популярне