RU
29.10.2014, 13:45

Під Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТП

Під Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТППід Києвом зіткнулися 14 автомобілів: фото з ​​місця ДТП

На 21 кілометрі Житомирської траси 29 жовтня сталася велика аварія. Там зіткнулися 14 автомобілів, у тому числі і дві маршрутки. Машини розбиті досить серйозно, багато з них не підлягають відновленню. А ось люди, на щастя, серйозно не постраждали.

За словами водіїв, причиною аварії стала погана видимість через горіння торфовищ. Аварія сталася через те, що фура врізалася в малолітражку Peugeot, що їхала на дуже малій швидкості. І потім вже з фурою почали стикатися інші машини.

Фото - magnolia-tv.com


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: дтп