05.07.2018, 17:52

Обвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському суді

Обвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському судіОбвинувачений в шкуродерстві дає свідчення в київському суді

Суддя задовольнив прохання обвинуваченого в отруєнні собак Олександра Короля не фотографувати його і не знімати на відео

У Шевченківському райсуді Києва проходить засідання у справі проти Олександра Короля, який звинувачується в отруєнні семи собак в ботанічному саду ім.Фоміна. Сьогодні він дає свої показання.

Як передає кореспондент LIGA.net, в ході засідання звинувачуваний звернувся до судді з проханням заборонити фотографувати його або знімати на відео. Суддя це клопотання задовольнив, дозволивши знімати все, крім самого Короля.

У грудні 2015 року в київському ботсаду біля станції метро Університет були знайдені мертвими сім собак. З тих пір пройшло більше десяти судових засідань, в ході яких Король пояснював, що розкидав їжу для відволікання тварин, але вона не була отруєна. Зараз справу передано новому судді, який розглядає справу зі стадії дачі обвинуваченим показань.

11 червня 2018 року Шевченківський суд на два місяці відправив у СІЗО догхантерів Олексія Святогора, але 26 червня він був випущений під домашній арешт. Сьогодні, за даними UAnimals, суд продовжив йому цілодобовий домашній арешт до 7 серпня.

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне