RU
06.03.2015, 15:26

Невідомі розгромили в Києві квартиру чоловіка Вікторії Сюмар

Невідомі розгромили в Києві квартиру чоловіка Вікторії СюмарНевідомі розгромили в Києві квартиру чоловіка Вікторії СюмарНевідомі розгромили в Києві квартиру чоловіка Вікторії СюмарНевідомі розгромили в Києві квартиру чоловіка Вікторії Сюмар

У четвер невідомі розгромили квартиру чоловіка депутата Народного фронту Вікторії Сюмар - громадського активіста Віктора Тарана. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в Центрі політичних студій та аналітики.

"Знищили побутову техніку, розписали стіни, зруйнували гардероб. При цьому ніякі цінні речі, гроші не зникли. Очевидно, що вандали намагалися залякати мешканців квартири", - розповів Таран.

За його словами, існує три версії скоєного нападу. Перша - що вандали діяли проти дружини Тарана Вікторії Сюмар, яка зараз є народним депутатом і на яку зареєстрована квартира, але з якою він перебуває в стадії розлучення.

"Друга версія - що напад пов'язаний з професійною антикорупційною діяльністю експерта. Примітно, що напад стався через 3 дні після підписання президентом антикорупційного закону Про відкритість використання публічних коштів, одним з авторів, а також головним лобістом якого був Віктор Таран", - сказано в повідомленні.

"Третя версія - що це проросійські активісти, які намагаються залякати громадських активістів Києва, почати в Києві другу "російську весну", - говорить Віктор Таран, - На користь цього свідчать деякі проросійські написи, залишені нападниками на стінах квартири. Однак не виключено і те, що ці написи залишені, щоб приховати мотив і заплутати слідство".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне