RU
11.11.2013, 09:29

Небувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг В'єтнаму

Небувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг ВНебувалий шторм залишив Філіппіни в руїнах і досяг В
Тайфун "Хайян", який називають найпотужнішим у світі тропічним штормом нинішнього року, став причиною загибелі на Філіппінах до 10 тисяч осіб. Рятувальники досі не можуть дістатися до окремих відрізаних місцевостей.

За оцінками центру зі спостереження за тайфунами ВМФ США, швидкість вітру "Хайялі" в момент наближення до філіппінських островів становила 314 кілометрів на годину. Кілька міст в центральній частині країни були практично повністю зруйновані.

Сьогодні тайфун досяг узбережжя північного В'єтнаму, втративши, втім, частину своєї руйнівної сили  Тайфун тепер класифікується як шторм першої категорії. Швидкість вітру в туристичному районі бухти Халонг досягає 140 км/год.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне