RU
05.06.2013, 09:31

На швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілів

На швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілівНа швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілівНа швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілівНа швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілівНа швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілівНа швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілівНа швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілівНа швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілівНа швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілівНа швидкісній трасі в Китаї зіткнулися близько 60 автомобілів
У результаті зіткнення на швидкісній трасі в Китаї близько 60 машин загинули дев'ять осіб. Аварія сталася в районі міста Мадянь (центральна провінція Хенань) на одній з ділянок швидкісної автомагістралі, яка з'єднує Пекін з Гонконгом і Макао.

Автомобілі, що зіткнулися, серед яких було багато вантажівок, утворили багатокілометровий затор на дорозі. Прибулі на місце рятувальники звільнили з розбитих машин 95 осіб. Багатьом постраждалим знадобилася госпіталізація. Причина аварії поки не відома.

Фото: news.xinhuanet.com

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: дтп
Популярне