RU
08.11.2013, 17:48

На Філіппінах лютує потужний шторм

На Філіппінах лютує потужний штормНа Філіппінах лютує потужний штормНа Філіппінах лютує потужний штормНа Філіппінах лютує потужний штормНа Філіппінах лютує потужний штормНа Філіппінах лютує потужний штормНа Філіппінах лютує потужний штормНа Філіппінах лютує потужний штормНа Філіппінах лютує потужний штормНа Філіппінах лютує потужний шторм
Тайфун "Хайян", який називають найпотужнішим у світі тропічним штормом нинішнього року, досяг узбережжя Філіппін. За оцінками центру зі спостереження за тайфунами ВМФ США, швидкість вітру "Хайялі" в момент наближення до філіппінських островів становила 314 кілометрів на годину.

Вранці тропічний шторм обрушився на острів Самар у південно-східній частині країни, приблизно в 60 км від міста Гуйюан. Висота хвиль біля узбережжя островів Самар і Лейте досягає п'яти метрів.

Влада побоюється, що потужний тайфун може стати причиною серйозних руйнувань. Порушено авіасполучення, скасовані рейси поромів. Повідомлень про жертви поки не надходило, проте зв'язок з деякими регіонами відсутній. Сільські дороги завалені деревами, і це ускладнює проведення рятувальних робіт.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне