RU
31.10.2012, 09:36

Машини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста США

Машини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста СШАМашини на пляжі і яхти на парковці: "Сенді" перевернув міста США
Як мінімум 48 людей стали жертвами урагану "Сенді" в США, мільйони людей були залишені без електрики, багато будівель зруйновано, а транспорт паралізовано.

В одному тільки Нью-Йорку в результаті урагану загинуло 18 людей, а громадський транспорт не функціонує до подальших розпоряджень влади. У місті рекордні хвилі висотою понад 4 метрів дійшли до центрального Манхеттана і залили тунелі і метро. Таким чином "Сенді" побив 3-метровий рекорд, встановлений ураганом "Донна" у 1960 році.

Очікується, що загалом на відновлювальні роботи після буревію "Сенді" знадобиться від $ 30 до $ 40 млрд. Однак це тільки попередня сума, яка може ще зрости. Між тим, сам винуватець цих бід вже покинув північний схід США і вирушив у бік Канади.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: