RU
02.04.2012, 12:31

Катастрофа літака в Росії: фото з ​​місця події

Катастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця подіїКатастрофа літака в Росії: фото з ​​місця події
Сьогодні вранці літак французької марки АТР 72, який належить авіакомпанії UTair, що вилітав з міста Тюмень в Сургут впав за 45 кілометрів від Тюмені. За попередніми даними, на борту перебувало 39 пасажирів і чотири члени екіпажу.

Зараз 12 постраждалих у важкому стані госпіталізовані. Ще 31 людина загинула. На місце катастрофи спрямовані всі сили Головного управління МНС Росії в Тюменській області. На місці працюють 232 людини, 125 одиниць техніки.

Пошуково-рятувальні роботи вже завершені. Всі пасажири й члени екіпажу, які знаходилися на борту, знайдені. На місці катастрофи ведуться оперативно-слідчі заходи щодо з'ясування причин падіння літака.

Фото: 72.mchs.gov.ru

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне