RU
11.07.2011, 10:10

Катастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблих

Катастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблих

До дев'яти чоловік виросло офіційне число жертв катастрофи теплоходу "Булгарія". Водолази піднімають тіла загиблих із затонулого судна. У момент краху теплохода в його музичному салоні могли знаходитися до 50 дітей.

Зі слів начальника Приволжського регіонального центра МНС Ігоря Паньшина, водолази працювали на місці трагедії всю ніч, зараз їх 40, і перевірити музичний салон - їх першочергове завдання.

Затонуле судно крутить з одного борта на інший течією, з паливних баків витікає пальне, що ускладнює пошукові роботи. "Проте, водолазам вдалося освітити ресторани і трюми - там є тіла загиблих", - сказав він.

Говорячи про причини трагедії, Паньшин повідомив, що має в своєму розпорядженні "тільки відносні покази свідків, що судно вийшло з креном на правий борт, здійснюючи маневр в зв'язку зі зміною фарватера, і його захлеснуло хвилею". "На плаву судно знаходилося після цього порядку 8 хвилин", - уточнив Паньшин.

За його даними, на борту знаходилося 185 людей, з них 79 врятовано. Шість чоловік, за попередніми даними, були без квитків. При цьому на теплоході по регламенту повинно було знаходитися не більше 120 чоловік.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне