11.07.2011, 10:10

Катастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблих

Катастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблихКатастрофа "Булгарії": в ресторанах і трюмах виявлено тіла загиблих

Всього на борту знаходилося 185 людей, з них 79 врятовано. Шестеро людей були без квитків. При цьому на теплоході за регламентом повинно було знаходитися не більше 120 чоловік

До дев'яти чоловік виросло офіційне число жертв катастрофи теплоходу "Булгарія". Водолази піднімають тіла загиблих із затонулого судна. У момент краху теплохода в його музичному салоні могли знаходитися до 50 дітей.

Зі слів начальника Приволжського регіонального центра МНС Ігоря Паньшина, водолази працювали на місці трагедії всю ніч, зараз їх 40, і перевірити музичний салон - їх першочергове завдання.

Затонуле судно крутить з одного борта на інший течією, з паливних баків витікає пальне, що ускладнює пошукові роботи. "Проте, водолазам вдалося освітити ресторани і трюми - там є тіла загиблих", - сказав він.

Говорячи про причини трагедії, Паньшин повідомив, що має в своєму розпорядженні "тільки відносні покази свідків, що судно вийшло з креном на правий борт, здійснюючи маневр в зв'язку зі зміною фарватера, і його захлеснуло хвилею". "На плаву судно знаходилося після цього порядку 8 хвилин", - уточнив Паньшин.

За його даними, на борту знаходилося 185 людей, з них 79 врятовано. Шість чоловік, за попередніми даними, були без квитків. При цьому на теплоході по регламенту повинно було знаходитися не більше 120 чоловік.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне