RU
04.01.2013, 15:24

Фоторепортаж масштабної аварії в Києві: розбито п'ять машин

Фоторепортаж масштабної аварії в Києві: розбито пФоторепортаж масштабної аварії в Києві: розбито пФоторепортаж масштабної аварії в Києві: розбито пФоторепортаж масштабної аварії в Києві: розбито пФоторепортаж масштабної аварії в Києві: розбито пФоторепортаж масштабної аварії в Києві: розбито пФоторепортаж масштабної аварії в Києві: розбито пФоторепортаж масштабної аварії в Києві: розбито п

Аварія сталася на Харківському масиві (вул. Ревуцького, 31). За совами свідків, в районі підземного пішохідного переходу намагався перебігти дорогу чоловік, який не помітив автомобіль Skoda, що наближається до нього, - передає autosite.

У підсумку Skoda зачепила пішохода лівою фарою, після чого зіткнулася з Lexus. Від удару у Skoda відлетіло переднє колесо. Після цього Lexus відкинуло на Daewoo, який залетів на трамплін з льоду і вдарився в стовп. Машини, які втратили управління, зачепили також Honda і Газель, що знаходилися поруч.

В аварії постраждав пішохід, його з травмою ноги відвезла швидка допомога. За словами свідків і учасників ДТП, від чоловіка виходив сильний запах спиртного, з місця події його ще до приїзду медиків намагалися забрати друзі. Решта учасників пригоди травм не отримали.

Фото: autosite.com.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: дтп