RU
20.07.2018, 09:53

Два роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції пам'яті

Два роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції памДва роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції памДва роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції памДва роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції памДва роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції памДва роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції памДва роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції памДва роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції памДва роки після вбивства Шеремета: фоторепортаж акції пам

У Києві сьогодні проходить акція пам'яті вбитого журналіста Павла Шеремета.

Учасники акції, серед яких багато журналістів, наголошують, що через два роки вбивство Шеремета досі не розкрито.

20 липня 2016 року о 07:45 ранку в центрі Києва був підірваний автомобіль керівника видання Українська правда Олени Притули, в якому перебував Шеремет. Він помер в кареті швидкої допомоги.

Національна поліція відпрацьовувала п'ять версій щодо мотивів вбивства, серед яких було вчинення злочину у зв'язку з професійною діяльністю на територіях РФ і Білорусі, дестабілізація ситуації в державі, є російський слід.

8 лютого 2017 року голова МВС Арсен Аваков сказав, що слідство "виявило дані" про тих, хто може бути причетний до вбивства. Однак винних в злочині досі не знайдено.

11 липня 2017 року президент Петро Порошенко заявив, що правоохоронні органи найближчим часом повинні представити публічний звіт про результати розслідування вбивства Шеремета. Звіт так і не відбувся. Національна спілка журналістів продовжує вимагати його проведення.

Журналісти з проекту Слідство.Інфо разом з колегами з міжнародної мережі OCCRP опублікували документальний фільм про вбивство журналіста.

3 травня 2018 року директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко сказав, що розслідування вбивства Шеремета ускладнено у зв'язку з його російським громадянством.

За фактом загибелі журналіста було відкрито кримінальне провадження за п.5 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб.

Минуло два роки, однак замовники і виконавці резонансного вбивства Шеремета досі не знайдені, на сьогодні в Нацполіціі заплановано проведення брифінгу.

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне