RU
23.09.2013, 12:49

Друга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортаж

Друга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортажДруга доба терористичного пекла в Найробі: фоторепортаж
На даний момент сили безпеки Кенії зуміли ізолювати бойовиків в одному з приміщень торгового центру в Найробі, де в суботу були захоплені заручники. Як повідомляє агентство Reuters, про це заявив кенійський президент Ухуру Кеньятта. За словами голови держави, у влади є "хороші шанси успішно нейтралізувати терористів".

Нагадаємо, терористи напали на торговий центр у суботу. Військові Кенії вже добу намагаються звільнити центр. Відповідальність за напад на центр взяло на себе сомалійське ісламістське угруповання Аль-Шабаб. Вони пояснили свої дії участю Кенії у військових операціях на території Сомалі, відпустили на свободу
мусульман, які знаходилися в торговому центрі (більшість населення Кенії сповідує християнство), а потім відкрили вогонь по беззбройним людям. За останніми даними, загинули більше 60 людей, кілька сотень поранено.

Події в торговому центер Westgate - найкривавіша трагедія Кенії з 1998 року, коли в результаті вибуху американського посольства в Найробі загинуло більше 200 осіб.

За даними
The Daily Mail, бойовиків, які влаштували терористичний акт в Найробі, очолює жінка - 29- річна громадянка Великобританії Саманта Льютуейт, вдова одного з виконавців терактів у лондонському метро в 2005 році.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне