RU
21.06.2012, 14:33

Costa Concordia, яка лежала на боці, починають знімати з мілини

 Costa Concordia, яка лежала на боці, починають знімати з мілини Costa Concordia, яка лежала на боці, починають знімати з мілини Costa Concordia, яка лежала на боці, починають знімати з мілини Costa Concordia, яка лежала на боці, починають знімати з мілини Costa Concordia, яка лежала на боці, починають знімати з мілини
Біля узбережжя Тоскани почалася операція зі зняття з мілини лайнера "Costa Concordia". Роботи займуть не менше року та обійдуться в $300 млн.

Роботи проводить компанія "Титан сальваж", світовий лідер в області ліквідації наслідків корабельних аварій. Зараз фахівці намагаються максимально полегшити лайнер. На судні вже демонтована щогла і величезний басейн на верхній палубі.

Далі буде побудована підводна платформа, що служить точкою опори для судна, до якого прикріплять понтони, наповнені водою. Вони покликані допомогти повернути корпус, який лежить зараз на боці на рифах біля берега, у вертикальному положенні. У такому положенні лайнер буде відбуксований в один з італійських портів.

Нагадаємо, лайнер "Costa Concordia", що здійснював круїз по Середземномор'ю з 4200 пасажирами і членами екіпажу на борту, 13 січня напоровся з вини капітана на рифи. В результаті катастрофи загинули 32 людини, тіла двох так і не вдалося знайти.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: