RU
27.06.2014, 10:25

Бойовики стріляли з танка по військовій частині: фото

Бойовики стріляли з танка по військовій частині: фотоБойовики стріляли з танка по військовій частині: фотоБойовики стріляли з танка по військовій частині: фотоБойовики стріляли з танка по військовій частині: фотоБойовики стріляли з танка по військовій частині: фотоБойовики стріляли з танка по військовій частині: фотоБойовики стріляли з танка по військовій частині: фотоБойовики стріляли з танка по військовій частині: фотоБойовики стріляли з танка по військовій частині: фотоБойовики стріляли з танка по військовій частині: фото

Сьогодні вранці в Артемівську (Донецька область) терористи спробували захопити танкову військову частину української армії.

Пострілами з танка сильно пошкоджений пропускний пункт військової частини, а також будівля між верхнім і нижнім КПП. Сліди танка можна побачити по вулиці Носакова. У житлових будинках знову вилетіли вікна від ударної хвилі після потужних вибухів. Пошкоджено лінії електропередач.

Як розповів один зі спецназівців, постраждалих і поранених серед військових в результаті нападу немає. Танкова база знаходиться під контролем української армії.

Фото - 06274.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне