RU
01.11.2012, 10:44

Аварія в Запоріжжі: рейки розійшлися посередині потягу (фото)

Аварія в Запоріжжі: рейки розійшлися посередині потягу (фото)Аварія в Запоріжжі: рейки розійшлися посередині потягу (фото)Аварія в Запоріжжі: рейки розійшлися посередині потягу (фото)Аварія в Запоріжжі: рейки розійшлися посередині потягу (фото)Аварія в Запоріжжі: рейки розійшлися посередині потягу (фото)
Як повідомляє прес-служба МНС у Запорізькій області, сьогодні вночі на відстані 1 км від залізничної станції "Запоріжжя-1" з рейок зійшли чотири вагони пасажирського потягу.

Пасажирський потяг Київ-Севастополь, в складі якого було 19 вагонів, прямував на південь. За попередніми даними, через помилкове переключення автоматичного пристрою зміни напрямку руху, вагони посередині потягу почали поступово сходити з рейок. У результаті один із вагонів плавно ліг на правий бік. У момент інциденту в вагоні перебували 34 пасажири, з них 12 - діти. Ніхто не постраждав. Людей вивели з вагону і направили в адміністративну будівлю вокзалу.

"Пасажири евакуйовані і їм надано тепле приміщення. Швидка допомога була на місці через 15 хвилин, щоб забезпечити терапевтичну та психологічну допомогу людям. На щастя, їм вона не знадобилася. Організовано гаряче харчування. Зараз йде евакуація речей пасажирів вагона, що перекинувся. Всі дії відбуваються під жорстким контролем міліції, прокуратури, МНС", - розповів голова Запорізької ОДА Олександр Пеклушенко.

Також у відомстві наголошують, що серед евакуйованих пасажирів паніки не було. Вже о 8:47 був сформований новий склад потягу, який разом з пасажирами вирушив до місця призначення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне