RU
15.07.2014, 12:04

Аварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунелі

Аварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунеліАварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунеліАварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунеліАварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунеліАварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунеліАварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунеліАварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунеліАварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунеліАварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунеліАварія в московському метро: розбиті вагони і люди в тунелі
Сьогодні на Арбатсько-Покровській гілці московського метро між станціями "Слов'янський бульвар" і "Парк Перемоги" зійшли з рейок вагони поїзда, як мінімум п'ятеро людей загинули, близько 80 постраждали. Деякі пасажири все ще затиснуті в спотворених вагонах.

Головне управління МНС по Москві повідомило, що причиною різкого гальмування поїзда між станціями "Парк Перемоги" і "Слов'янський бульвар" стало зняття напруги і помилкове спрацьовування сигналізації. "Встановлено, що на перегоні між станціями з огляду на різке зниження напруги сталося помилкове спрацьовування сигналізації в метро, що і послужило причиною різкої зупинки електропоїзда", - йдеться в повідомленні ГУ МНС.

Фото: zyalt.livejournal.com

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: