19.03.2019, 19:07

Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовою стрільбою: фото

Артилеристи ЗСУ провели навчання з бойовою стрільбою: фотоАртилеристи ЗСУ провели навчання з бойовою стрільбою: фотоАртилеристи ЗСУ провели навчання з бойовою стрільбою: фотоАртилеристи ЗСУ провели навчання з бойовою стрільбою: фотоАртилеристи ЗСУ провели навчання з бойовою стрільбою: фото

Протягом тижня підрозділи артилерії оперативного командування "Північ" Сухопутних військ ЗС України виконували вогневі завдання і вдосконалювали свою майстерність під час тактичних навчань з бойовою стрільбою. Про це повідомляє в Facebook прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

Відзначається, що військовослужбовці відпрацювали ведення вогню із закритих вогневих позицій в умовах постійної зміни оперативної обстановки.

Під час навчань відпрацьовувалися як індивідуальні нормативи для військовослужбовців, так і нормативи з бойової роботи розрахунків і підрозділів, зокрема, ведення вогню щодо підтримкидій загальновійськових підрозділів, переміщення вогневих позицій в ході ведення бою. Точність розрахунків перевірялася бойовими пострілами з практичним поразкою цілей.

За інформацією прес-служби, тренування військовослужбовців проходили вдень і вночі, в обстановці, максимально наближеній до бойової із застосуванням засобів імітації вогневої діяльності противника і відтворенням нестандартних бойових ситуацій.

Читайте також: Авіанавідники тренувалися стріляти з вертольота: відео

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне