RU

Зварич сидить в СІЗО з мобільним, а Лозінський має ноутбук, - ЗМІ

06.04.2012, 10:32
Зварич сидить в СІЗО з мобільним, а Лозінський має ноутбук, - ЗМІ - Фото
1fff890168c9e12e31982ba95142219d.jpg
Опального суддю-колядника Ігоря Зварича вже найближчим часом можуть відправити на зону - Апеляційний суд Києва розпорядився не пом'якшувати йому покарання у вигляді 10 років в'язниці. Тепер у Зварича залишилася надія на касацію - якщо і Вищий спецсуд вирішить, що екс-суддя винен, то протягом двох тижнів його етапують в колонію. Ймовірно, що прийме його в'язниця для правоохоронців у Чернігівській області, де чекають і екс-голову МВС Юрія Луценка, - передає газета Сегодня.

Втім, як розповіли по телефону сусіди Зварича по СІЗО, йому і тут непогано живеться, і "кабани до нього хороші залітають" - так у в'язницях називають продуктові передачі. "Ігор Зварич сидить в тому корпусі, де раніше були жінки. Дам перевели в новий Юлькін корпус, а чоловіків розкидали по старому корпусу. У нього є мобілка, сусіди - інтелігентні, колишні економісти, яких підозрюють у відповідних злочинах", - сказав один з арештантів. "Наскільки знаю, там у них 4-5 чоловік. В камері є гаряча вода, нормальні унітази, ремонт", - додав він.

Сусід Зварича по Лук'янівці, колишній нардеп Віктор Лозінський днями в Апеляційному суді оскаржив вирок, 15 років в'язниці, і відвоював рік свободи. "Суд знизив йому покарання до 14 років позбавлення волі", - розповів прокурор Валентин Донченко.

Тим часом знайомі Лозінського кажуть, що він сидить з телефоном і ноутбуком, підключеному до інтернету, спілкуючись, з ким душа забажає, і нібито навіть управляє своїм бізнесом. Мовляв, все це за хабарі потрібним людям в СІЗО. "У січні на день народження племінниці він подарував навіть путівку на Кубу", - стверджують вони. "Лозінський сидить хвацько. Довгий час знаходиться на 1 поверсі лікарні, тобто в медчастині - тут умови набагато комфортніше, ніж в будь-який інший камері. Там у них камера на 3-4 людини, хороший туалет. А що стосується телефону й комп'ютера, то недавно в нас був великий шмон, ніби і в нього забрали ", - говорить в'язень Лук'янівки.

У Держпенітенціарной службі нам категорично спростували те, що і Лозінський, і Зварич користуються в СІЗО мобілками. "У них, як і в інших арештантів, загальні умови утримання, - каже помічник голови Держпенітенціарної служби Ігор Андрушко. - Вони сидять не по одному, тому така інформація стала б нам вже відома".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини