RU

Звільнений затриманий у Мінську український правозахисник

05.05.2011, 10:35
Звільнений затриманий у Мінську український правозахисник - Фото
c143a370f70c57d810853bf73492983b.jpg

Звільнений затриманий у Мінську український правозахисник

Український правозахисник Володимир Чемерис (на фото) після декількох годин утримання у райвідділі міліції Мінська був звільнений. Про це повідомляє радіо "Свобода".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що громадський діяч, один із організаторів акції "Україна без Кучми" В. Чемерис був затриманий у Білорусі.

В.Чемерис пояснив, що приїхав у Мінськ для участі у конференції з прав людини. "Це була презентація доповіді місії ОБРЄ щодо подій у Білорусі у грудні минулого року. За півгодини до презентації туди увірвалася міліція, затримала всіх, хто був всередині. Зокрема представники міліції затримали мене, ще мінімум 5 громадян Росії, правозахисників, і одного громадянина Білорусі", - розповів він.

"Це була презентація доповіді місії ОБРЄ щодо подій у Білорусі у грудні минулого року. За півгодини до презентації туди увірвалася міліція, затримала всіх, хто був всередині", - повідомив В.Чемерис.

За його словами, міліцією керувала людина у штатському, яка сказала, що 11 квітня у Білорусі був теракт, тому необхідно перевіряти усіх підозрілих осіб. "Однак ніякого обвинувачення ніхто мені не пред'явив", - сказав він.

В.Чемерис є відомим правозахисником, керівником Інституту "Республіка", членом Українського Хельсинського союзу з прав людини.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини