RU

ЗМІ: Співробітники ДАІ збили мотоцикл

19.10.2010, 10:20

ЗМІ: Співробітники ДАІ збили мотоцикл

Біля селища Мрин у Чернігівській області співробітники ДАІ збили мотоцикліста під час переслідування. Після ДТП із водія мотоцикла взяли розписку про те, що ДАІ нікого не переслідувало, а також оштрафували за відсутність номерних знаків.

Як повідомляє телеканал "1+1", внаслідок ДТП була травмована пасажирка мотоцикла. Дівчина три тижні провела у комі. Вона вже перенесла найскладнішу операцію, на черзі друга. Лікарі виявили у неї рубцювання трахеї. Вона не пропускає повітря, і дівчина може дихати тільки через отвір у шиї. Оскільки дівчина сирота, оплачувати щоденне лікування нікому. Коштує операція $5 тисяч.

У лікарню ні разу не прийшли інспектори ДАІ. Вони заперечують переслідування.

Крапку в цій історії має поставити прокуратура. Але документи туди ще не дійшли. Кримінальну справу за фактом ДТП поки розслідує міліція. Призначені дві експертизи - автотехнічна і лакофарбна. Вони не підтвердили причетності автомобіля ДАІ до зіткнення. Чекають результатів третьої.

Керівництво чернігівської міліції запевняє, що не стає на бік ні інспекторів, ні потерпілих у ДТП, і розраховує на об'єктивне розслідування. Якщо визнають факт переслідування мотоцикліста, винуватці можуть поплатитися посадами.

Інструкція N111 від 27 березня 2009 року прямо забороняє співробітникам ДАІ переслідувати мотоцикли і скутери. Її ввели саме для того, щоб уникнути подібних аварій.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини