Зливи залишили без електрики 41 населений пункт України

Зливи залишили без електрики 41 населений пункт України - Фото
Источник фото: ЕРА
13.07.2012, 12:06

У трьох областях країни минулої ночі зливи з сильними поривами вітру залишили без електрики мешканців десятків населених пунктів

У ніч на 13 липня внаслідок несприятливих погодних умов (зливи, пориви вітру) та через спрацювання систем захисту ліній електропередач було знеструмлено 41 населений пункт у трьох областях України.

Як повідомляє прес-служба Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, зокрема, в Одеській області без світла залишилися 30 населених пунктів, у Київській - 8, в Черкаській - 3. До відновлення енергопостачання залучені бригади обленерго.

За останній тиждень це вже четвертий випадок масового знеструмлення населених пунктів. Так, в ніч на 10 липня без світла залишилися 124 населених пункти в шести областях: Київській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій та Івано-Франківській, в ніч на 11 липня - 79 населених пунктів у Рівненській, Львівській та Тернопільській областях, в ніч на 12 липня -  22 населених пункти у Волинській і Черкаській областях.

Нагадаємо, раніше начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда повідомив, що протягом цього тижня практично на всій території країни пройдуть грози зі зливами та шквальним вітром.
Популярне