RU

Злива з градом пошкодила більше 80 будівель на Тернопільщині

06.06.2012, 12:33
Злива з градом пошкодила більше 80 будівель на Тернопільщині - Фото
Фото: ternopil.mns.gov.ua
В результаті сильного дощу й граду, які пройшли увечері 5 червня, у восьми населених пунктах Борщівського району - селах Бабинці, Худіївці, Шупарка, Шишківці, Сапогів, Сков'ятін, Нивра, Кривче та в двох населених пунктах Заліщицького району (селах Колодрібка і Синьков) були пошкоджені покрівлі 75 житлових будинків та 4 будівель соцкультпобуту.

Як повідомляє прес-служба МНС, градом пошкоджені вікна у 84 житлових будинках і затоплені підвали 12 житлових будинків. В даних населених пунктах також сталося підтоплення присадибних ділянок, завдано шкоди сільськогосподарським посівам, місцями замулені та пошкоджено сільські дороги, обірвані лінії електропередач.

Також негода пронеслася по іншим областям України. Так, у Чернівецькій області, в результаті сильного дощу з градом 5 червня в Кіцманському та Заставнівському районах в 10 населених пунктах дощовими стоками підтоплено 48 підвалів, замулено 103 городу. Градом пошкоджені сільськогосподарські культури на 330 присадибних ділянках. Замулено та пошкоджено 9,5 км гравійного і 50 м асфальтового покриття вулиць.

Крім того, тривають відновлювальні роботи наслідків розгулу стихії в Чернігівській області, де 4 червня внаслідок негоди було пошкоджено більше 300 будівель і споруд у восьми населених пунктах. На ранок 6 червня в Козелецькому районі без електропостачання залишаються 4 і без електрозв'язку - 19 населених пунктів. У Прилуцькому районі телефон поки не працює в чотирьох селах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини