Життя в Луганську: проблеми з водою, світлом, зв'язком - фото

18.04.2017, 10:30
Життя в Луганську: проблеми з водою, світлом, зв'язком - фото  - Фото
e55175ec9f3a384bc9ba5b35be09be28.jpg

На свята проросійські найманці залишили жителів міста на кілька годин без світла, води і мобільного зв'язку

У великодні свята жителі деяких окупованих міст Луганської області залишилися без води, світла і мобільного зв'язку. За інформацією кількох джерел LIGA.net, світло в окупованому Луганську в різних частинах міста відключали на декілька годин.

"Не було світла, відключили воду, зв'язок МТС пропадає зовсім, блокада справжня з усіх боків", - сказав луганчанин Сергій, ім'я якого змінено з метою безпеки.

8.jpg

За його словами, відключення відзначалися в суботу, 15 квітня і на Великдень.

"Напередодні пропадав інтернет, неможливо було зайти і щось почитати. З українськими сайтами - зовсім все погано тут. Перекрили доступ практично всі провайдери, щоб не могли отримувати альтернативне джерело інформації. Це зрозуміло!" - додала луганчанка Аліна.

1.jpg

Проблеми з водою були в окупованих Брянці, Антрациті, Петровському.

Воду дають за графіком в цих містах з початку гібридної війни. Жителі звикли і спеціально роблять запаси.

4.jpg

13 квітня повідомлялося, що в Луганську неможливо було купити бензин на кількох заправках.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуютьсяться Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов