Жебрівський: Росіяни не гарантують припинення обстрілу Авдіївки

02.02.2017, 15:58
Жебрівський: Росіяни не гарантують припинення обстрілу Авдіївки - Фото
Павло Жебрівський

Сьогодні в місті не буде відновлено електрику, сказав глава Донецької ОВЦА

В даний час в Авдіївці відзначається відносна тиша, проте російська сторона в СЦКК так і не надала письмових гарантій припинення вогню. Про це повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в Facebook.

"Бахкають по околицях і по позиціях наших військових. На жаль, бригада наших електромонтажників не змогла і сьогодні вийти на місце пориву ЛЕП тому, що російська сторона в СЦКК так і не надала письмових гарантій припинення вогню", - сказав Жебрівський.

За його словами, монтажники вже і не зможуть потрапити туди.

"Провів телефонну розмову з президентом і доповів йому про поточну ситуацію, а також про зволікання російського агресора з гарантіями припинення вогню в районі Авдіївки", - додав Жебрівський.

1 лютого Жебрівський заявив, що російська сторона в СЦКК надала письмове підтвердження гарантій припинення вогню в Авдіївці Донецької області.

Пізніше бойовики обстріляли ремонтні бригади при проведенні ними відновлювальних робіт в Авдіївці Донецької області.

Незважаючи на обстріл з боку бойовиків, монтажники змогли виявити місця пошкодження ЛЕП в Авдіївці.

2 лютого ремонтні бригади, які намагалися відновити перебиті обстрілами лінії електропередач в Авдіївці, знову потрапили під вогонь бойовиків гібридної армії РФ.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам