RU

Завершено розслідування у справі "пологівського маніяка"

28.04.2012, 12:14
Завершено розслідування у справі
Фото: ЕРА
Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, відомство закінчило розслідування кримінальної справи за обвинуваченням серійного вбивці Т., який протягом 1984-2005 років здійснив 55 особливо тяжких злочинів (вбивства, замахи на вбивства, згвалтування і замахи на згвалтування) на території Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей.

Встановлено, що ця людина в вересні 2004 року зробивлав місті Пологи Запорізької області вбивство, поєднане зі згвалтуванням, неповнолітньої особи. "Однак внаслідок вчинення співробітниками правоохоронних органів Запорізької області посадових злочинів до кримінальної відповідальності був незаконно притягнутий і засуджений громадянин Д., який відбув у місцях позбавлення волі 7,5 років. Завдяки вжитим Генеральною прокуратурою заходам незаконний вирок щодо Д. було скасовано і він звільнений з-під варти ", - сказано в повідомленні.

27.04.2012 кримінальну справу за обвинуваченням громадянина Т. у вчиненні вбивства неповнолітньої в Пологах направлено до суду для розгляду по суті. За скоєння інших злочинів Т. раніше засуджений до довічного позбавлення волі.

Щодо працівників правоохоронних органів Запорізької області, які вчинили протиправні дії відносно громадянина Д., Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу. Розслідування у нього триває.

Нагадаємо, раніше житель Запорізької області Максим Дмитренко був звільнений з колонії. Встановлено, що за один із злочинів, скоєних у 2005 році серійним вбивцею Сергієм Ткачем, Запорізький апеляційний суд незаконно засудив Дмитренка до тривалого терміну позбавлення волі.

Ткач, 1953 р. н. - російсько-український серійний вбивця. Верховний суд України в 2007 році розглядав його участь в 40 вбивствах, ще 60 справ про вбивства продовжувала розслідувати прокуратура. 23 грудня 2008 року засуджений до довічного терміну ув'язнення. Судом були доведені 29 вбивств, всі або зі згвалтуванням, або з задоволенням статевої пристрасті в збоченій формі, вісім згвалтувань (при яких жертви залишилися живі), три епізоду залишені на дослідування. Згодом Ткач зізнався в скоєнні ще понад 30 злочинів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини