RU

Заступник начальника ГСУ Нацполіціі не задекларував собаку - НАЗК

23.08.2017, 16:24
Заступник начальника ГСУ Нацполіціі не задекларував собаку - НАЗК - Фото
Дмитро Бут (скріншот з відео)

Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило декларацію 2015 року заступника начальника Головного слідчого управління Нацполіціі Дмитра Бута. Про це повідомляє прес-служба агентства.

"Уповноважені особи НАЗК встановили, що підстави для притягнення суб'єкта декларування до адміністративної або кримінальної відповідальності відсутні. Також не виявлено конфлікту інтересів і ознак незаконного збагачення. Точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел", - сказано в повідомленні.

Водночас за результатами перевірки встановлено, що Бут при подачі декларації не вказав відомості "про цінне рухоме майно (собаку), вартість якої перевищує встановлений поріг декларування - 100 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року" (більше 100 тис грн).

Також, за інформацією НАЗК, в декларації не відображені дані про вартість об'єктів нерухомості - двох квартир і двох гаражів, що належать члену сім'ї Бута. Як пояснив поліцейський, інформація про вартість цих об'єктів відсутня в зв'язку з їх відчуженням і припиненням у члена сім'ї права власності на них в 2016 році.

"За рішенням НАЗК, Дмитру Буту буде надана можливість подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік із достовірними відомостями", - сказано в повідомленні.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило результати повної перевірки електронних декларацій восьми членів уряду за 2015-2016 роки.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини