RU

За тиждень на підприємствах України загинуло 28 людей

14.07.2008, 14:32

Із 7 по 13 липня цього року на українських підприємствах було смертельно травмовано 28 осіб.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Держкомітеті України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, по три людини було травмовано на підприємствах Вінницької, Донецької, Харківської областей; по 2 людини - на підприємствах Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Одеської, Черкаської областей; по 1 людині - на підприємствах Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Хмельницької областей, АР Крим та Києва.

При цьому 6 осіб було смертельно травмовано на будівництві; по 5 осіб - на підприємствах металургійної промисловості та в агропромисловому комплексі; 4 особи - в соціально-культурній сфері; по 2 особи - в машинобудуванні та на транспорті; по 1 особі - на підприємствах вугільної, гірничорудної промисловості, у житлово-комунальному господарстві та енергетиці.

Усього від початку місяця смертельно травмовано 41 людину. Загалом із січня цього року на виробництві в Україні травми, несумісні з життям, одержали 542 людини, тоді як за аналогічний період минулого року - 525 осіб.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини