За побиття рибаків порушено кримінальну справу проти глави райдержадміністрації

20.04.2011, 09:40
За побиття рибаків порушено кримінальну справу проти глави райдержадміністрації - Фото
e9b9893389a7f9de9794849ac571b1a8.jpg

Було встановлено, що 16 квітня поточного року глава райдержадміністрації, перевищуючи свої повноваження, побив чотирьох рибаків ударами ногами, гумовими палицями, дерев'яними бітами і прикладом рушниці

За побиття рибаків порушено кримінальну справу проти глави райдержадміністрації

Прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу щодо глави Заставнівської районної державної адміністрації Михайла Бойчука за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 365, ч.2 ст. 127 Кримінального кодексу України, а також щодо його рідного брата, зятя і двох охоронців приватних ставків за ст. 27, ч.3 ст. 365 і ч.2 ст. 127 Кримінального кодексу.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури, було встановлено, що 16 квітня поточного року глава райдержадміністрації, перевищуючи свої повноваження, разом із зазначеними особами побив чотирьох рибаків ударами ногами, гумовими палицями, дерев'яними бітами і прикладом рушниці по всьому тілу, прикутували постраждалих наручниками до бетонної електричної опори. Рибаки були побиті за ловіння риби без відповідного дозволу.

У цей час четверо підозрюваних затримані. Досудове слідство у цій справі триває.

Нагадаємо, глава Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв подав подання про звільнення глави Заставнівської районної державної адміністрації Чернівецької області М.Бойчука.

Нагадаємо, раніше у прес-службі БЮТ заявили, що у Чернівецькій області представники Партії регіонів побили і калічили рибаків. У свою чергу самі рибаки стверджували, що їх побив М.Бойчук та його зять.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих