RU

З Одеського СІЗО зник арештант

05.07.2012, 11:26
З Одеського СІЗО зник арештант - Фото
b4166a72cea9d699d14a9cd035045591.jpg
В Одеському слідчому ізоляторі увечері 4 липня виявили відсутність засудженого Михайла Бобейка, якого вивели в господарську частину СІЗО для виконання робіт з благоустрою території установи. При цьому технічні засоби охорони і безпосередньо вартові на вишках порушень лінії охорони не фіксували. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Державної пенітенціарної служби України.

Для вивчення обставин події та контролю за проведенням пошукових заходів в Одеське СІЗО виїхали керівники відповідних служб апарату ДПтС України. На базі згаданого СІЗО проведено нараду за участю працівників ОВС та прокуратури, де попередньо вивчалися можливі мотиви, причини і обставини даної події, а також визначалися можливі місця перебування утікача.

Зараз співробітниками ДПтС і МВС України проводяться пошукові заходи. Одночасно органами прокуратури та ДПтС проводиться внутрішня службова перевірка.

Засуджений Михайло Бобейко 30 травня був засуджений до чотирьох роки позбавлення волі за крадіжку. Враховуючи обставини скоєного ним злочину, наявність соціальних зв'язків і відсутність судимості у минулому, засудженого після вступу вироку в законну силу залишили у відділенні з господарського обслуговування Одеського СІЗО (засуджені відділення господарського обслуговування містяться окремо від решти ув'язнених СІЗО).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини