RU

З Лук'янівського СІЗО втік засуджений

03.05.2012, 13:50
З Лук'янівського СІЗО втік засуджений - Фото
13d2674c7cc2aeaa25b4d23e331d43ef.jpg
У Київському СІЗО № 13 при ранковій перевірці було виявлено відсутність одного із засуджених, який відбував покарання у господарській службі при слідчому ізоляторі. Цю інформацію підтвердив помічник голови Державної пенітенціарної служби України Ігор Андрушко.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Андрушко уточнив: "У цю обслугу (в господарську службу, - ред.) відбираються і зараховуються засуджені, які здійснили не тяжкі злочини і засуджені вперше".

За словами Андрушка, громадянин, який втік, 1979 року народження в 2010 році був засуджений на три роки позбавлення волі за крадіжку з відстрочкою вироку на два роки. "Але він не відзначався в кримінально-виконавчій інспекції, і судом було прийнято рішення, щоб він за це порушення відбував покарання в пенітенціарній установі", - сказав він.

Помічник голови ДПтС також зазначив, що цей чоловік мав право пересуватися вночі по території СІЗО.

Андрушко запропонував журналістам не перебільшувати резонансність даної події. Він підкреслив, що в даний час правоохоронні органи вживають усіх необхідних заходів для встановлення місцезнаходження втікача і повернення його в місце відбування покарання. "Я думаю, що ми швидко його знайдемо, він не закоренілий злочинець. Я допускаю, що це у нього був просто якийсь порив. Судячи з характеристик і особової справи, ця людина не представляє великої небезпеки для суспільства", - сказав Андрушко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини