RU

З-під завалів будинку в Євпаторії надходять телефонні дзвінки

25.12.2008, 16:16

З-під завалів п'ятиповерхового будинку в Євпаторії надходять телефонні дзвінки. Про це РІА Новости повідомив психолог МНС України, що працює на місці трагедії.

Близько 20 потерпілих можуть перебувати під завалами будинку. "З-під завалів досі надходять дзвінки з мобільних телефонів", - каже співрозмовник агентства.

Нагадаємо, увечері 24 грудня в Євпаторії пролунав вибух у п'ятиповерховому будинку по вул. Некрасова. Внаслідок вибуху два під'їзди в центрі будівлі зрівнялися з землею. За останніми даними, загальна кількість жертв трагедії в Євпаторії становить 19 людей. Врятовано 21 людину, зокрема і двох дітей. Зниклими безвісти й досі вважаються близько 35 людей.

На місці трагедії працює урядова комісія на чолі із заступником голови комісії Міністром з питань надзвичайних ситуацій Володимиром Шандрою. У четвер вдень до Євпаторії в терміновому порядку прибули Президент Віктор Ющенко і Прем'єр-міністр Ю. Тимошенко.

Президент В. Ющенко підписав Указ N1201/2008 "Про невідкладні заходи із подолання наслідків надзвичайної ситуації в місті Євпаторія" від 25 грудня 2008 року. У свою чергу, уряд виділив 70 млн. гривень на подолання наслідків вибуху в Євпаторії. Ю. Тимошенко при цьому заявила, що всі сім'ї загиблих отримають державну допомогу в розмірі 100 тис. грн. на кожну загиблу людину. Крім того, Прем'єр пообіцяла, що до Нового року всіх потерпілих забезпечать житлом.

У четвер було відкрито доброчинний рахунок для надання допомоги потерпілим від вибуху. Всі охочі надати грошову допомогу потерпілим можуть перерахувати кошти на розрахунковий рахунок N 35420005001170 в Головному управлінні Державного казначейства України в м. Сімферополі. МФО – 824026, код ОКПО – 23192775.

26 грудня 2008 року оголошено днем жалоби. Завтра буде приспущені державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств. Крім того, буде відмінено розважально-концертні заходи, спортивні змагання,а в програми теле- і радіопередач буде внесено відповідні зміни.

Вибух в Євпаторії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини