RU

Ющенко просить оголосити потерпілі області зоною надзвичайної екологічної ситуації

28.07.2008, 15:06

Президент України Віктор Ющенко просить РНБО ухвалити рішення, відповідно до якого на три місяці потерпілі від стихійного лиха області буде оголошено зоною надзвичайної екологічної ситуації. Про це він заявив, відкриваючи в понеділок засідання РНБО.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами В. Ющенка, сьогодні РНБО має виявити "миттєву реакцію" для того, щоб виправити ситуацію в шести потерпілих від стихійного лиха областях. Президент вважає, що оголошення цих областей зоною надзвичайної екологічної ситуації на три місяці дозволить на рівні центральної влади максимально допомогти потерпілим західним областям України. Зокрема, йдеться про забезпечення фінансування всіх відновлювальних робіт. "Цей період оголошується на три місяці. Він дає можливість урядові, місцевим адміністраціям раціоналізувати режим використання фінансів, зробити спрощені порядки щодо багатьох технічних, методичних та фінансових процедур. Іншими словами, я звертаюся до Ради національної безпеки й оборони піти назустріч та підтримати таке рішення, оскільки воно дає можливість швидко й адекватно відреагувати на ситуацію" - наголосив В. Ющенко.

Нагадаємо, за останніми даними, внаслідок стихійного лиха в західних областях України загинуло 22 людини, з них 6 дітей. Зокрема, в Івано-Франківській області загинуло 15 людей, у тому числі 5 дітей, у Чернівецькій області - 7 людей, з них одна дитина.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини