Встановлено причину НП на складі хімікатів у Запорізькій області

25.08.2009, 17:09

Задимлення на складі отрутохімікатів, розміщеному за три кілометри від села Новогорівка Токмацького району, сталося внаслідок хімічної реакції взаємодії неідентифікованих хімічних речовин захисту рослин (відходів сільськогосподарських отрутохімікатів)...

Задимлення на складі отрутохімікатів, розміщеному за три кілометри від села Новогорівка Токмацького району, сталося внаслідок хімічної реакції взаємодії неідентифікованих хімічних речовин захисту рослин (відходів сільськогосподарських отрутохімікатів). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі ГУ МНС у Запорізькій області.

Хімічна реакція протікала на території НПП ТОВ "Динаміка", в приміщенні складу для зберігання непридатних отрутохімікатів, на площі 20 кв.метрів.

Працівники МНС в захисних костюмах винесли отрутохімікати, що димілися за межі складу і засипали їх піском. Займання не сталося, пожежі на складах не було. Оскільки вітер дув у протилежному від села напрямі, загрози населенню також не було. О 12:15 хімічну реакцію було ліквідовано.

Нагадаємо, сьогодні з'явилася інформація про те, що вранці на складі отрутохімікатів в Запорізькій області сталася пожежа. Однак пізніше з'ясувалося, що вогню на складі не було, спостерігалося тільки задимлення.

Надзвичайні ситуації: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II