RU

Волинський прикордонник розстріляв заправника

09.02.2010, 09:25

Волинський прикордонник розстріляв заправника
На Волині 32-річний прикордонник у день свого народження розстріляв двох операторів автозаправної станції поблизу селища Любешив. Один з них загинув.

"Трагедія сталася під час перезмінки. У цей момент до АЗС під'їхав клієнт і вимагав заправити авто. Заправники попросили почекати. Той подзвонив своєму приятелю. Через декілька хвилин на АЗС приїхав розлючений Віталій Л., дістав автомат Калашникова і став стріляти по операторах. Потім поїхав. Міліція затримала його за гарячими слідами. У вчиненні злочину підозрюється начальник відділу прикордонної служби "Дольськ", - розповіла газеті "Сєгодня" співробітник прес-служби волинської облміліції Ірина Новосад.

Начальник прес-служби Луцького прикордонного отряда Олег Личковський підтвердив, що підозрюваний працює у них. "Це сталося у неслужбовий час. Був автомат його особистим або службовим, з'ясовує прокуратура", - зазначив він.

Селищний голова Любешива Петро Хоміч повідомив, що Віталій Л., який влаштував бойню на заправці, - син начальника управління культури Волинської облдержадміністрації, який у цей день святкував день народження.

"У загиблого залишилося троє дочок. Вчора машини допізна вивозили скривавлений сніг із заправки", - додав він.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини