Викиди в Криму: в МінТОТ озвучили план отримання даних

13.09.2018, 17:07
Викиди в Криму: в МінТОТ озвучили план отримання даних - Фото
Завод ''Крымский титан'' (фото - blackseatv.com)

Міністерство замовило додаткові супутникові знімки і хоче використовувати конвенцію про захист Чорного моря

Уряд України вишукує можливості того, як використовувати Конвенцію про захист Чорного моря від забруднення, щоб отримати від окупантів інформацію щодо викидів заводу "Кримський титан". Про це повідомив глава міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передає Укрінформ.

"Існує конвенція щодо захисту Чорного моря від забруднення. Це міжнародна конвенція, яку всі чорноморські країни ратифікували. В рамках цієї конвенції не допускається забруднення не тільки води річок, що впадають в Чорне море, але також і атмосфери. Ця конвенція прямо передбачає, що води Чорного моря або прибережна зона не повинні піддаватися забрудненню, в тому числі і через повітря. Зараз уряд опрацьовує можливості скористатися цією конвенцією для отримання інформації", - зазначив Черниш.

Міністр також заявив, що МінВОТ додатково замовило супутникові знімки, щоб відстежити ситуацію з діяльністю "Кримського титану" в динаміці.

13 вересня правоохоронці повідомили три основні версії того, що сталося на заводі "Кримський титан" на непідконтрольнійтериторії півострова

Кримчанам і херсонцям радять використовувати марлеві маски з содою при перевищенні концентрації сірчистого ангідриду.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих