13.09.2018, 14:07

Викиди в Криму: Постраждалим радять збирати чеки за лікування

Викиди в Криму: Постраждалим радять збирати чеки за лікування - Фото

Позови потерпілих від викидів в Криму будуть оформлятися в Європейський суд з прав людини, зазначив експерт Гельсінської спілки з прав людини

Реклама
Реклама

Кримчанам і херсонцям радять збирати чеки за лікування в зв'язку з аварією на Титані для позовів до РФ. Про це повідомив журналістам на брифінгу  експерт Гельсінської спілки з прав людини Максим Тимочко, передає кореспондент LIGA.net.

Тимочко підкреслив, що позови будуть оформлятися в Європейський суд з прав людини. Він зазначив, що необхідно фіксувати процес лікування і витрати на нього в тому випадку, якщо людина постраждала від забруднення повітря в Криму або якщо загострилися хронічні захворювання.

Реклама
Реклама

За його словами, потрібно фіксувати інформацію про збитки фермерам і власникам присадибних ділянок.

Крім цього, слід враховувати і фіксувати витрати на евакуацію, переїзд, в зв'язку з аварією на кримському Титані. Приводом для оформлення позову може стати і ненадання або несвоєчасне надання окупантами інформації про екологічну ситуацію в регіоні.

Читайте також: Клімкін: В окупованому Криму - екологічна катастрофа

З 25 серпня жителі окупованого Армянська скаржаться на дивний запах в повітрі, нездужання і інші явища. Деякі тимчасово переїжджають в інші райони Криму і на материкову Україну. Деякі тимчасово переїжджають в інші райони Криму і на материкову Україну. Після невідомого викиду на заводі "Титан" у дворах почало опадати листя, сохнуть рослини, а люди скаржаться на нудоту, запаморочення, висип і алергію.

Роботу заводу зупинили на два тижні. Дітей з міста відправлять в санаторії, в школах оголосили канікули на два тижні.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама