Викиди "Титана": в Армянську введуть режим надзвичайної ситуації

14.09.2018, 18:08
Викиди
Фото: ru.krymr.com

Гранично допустима концентрація хімічних речовин перевищена більш ніж в п'ять разів

В окупованому Армянську введуть режим надзвичайної ситуації після викидів шкідливих речовин на заводі "Кримський титан". Про це 14 вересня повідомив представник окупантів "заступник начальника головного управління - начальник управління цивільного захисту головного управління МНС Росії в Криму" Олексій Фрідман, передає Крим.Реалії.

Адміністрації міського округу Армянськ рекомендуватимуть запровадити режим НС, бо в цьому районі гранично допустима концентрація хімічних речовин перевищена більш ніж в п'ять разів, сказав Фрідман, додавши, що режим введуть вже 14 вересня.

14 вересня повідомлялося, що в Каланчацькому та Чаплинському районах Херсонської області на реабілітацію і відпочинок вивезли майже 550 дітей і дорослих - це райони, які знаходяться в зоні небезпечного впливу викидів заводу "Кримський титан".

З 25 серпня жителі окупованого Армянська скаржаться на дивний запах в повітрі, нездужання і інші явища. Деякі тимчасово переїжджають в інші райони Криму і на материкову Україну. Деякі тимчасово переїжджають в інші райони Криму і на материкову Україну. Після невідомого викиду на заводі "Титан" у дворах почало опадати листя, сохнуть рослини, а люди скаржаться на нудоту, запаморочення, висип і алергію.

Кримчанам і херсонцям радять використовувати марлеві маски з содою при перевищенні концентрації сірчистого ангідриду.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих